Letošní závod – 41. ročník běhu Útěchovskými lesy

Sobota 6. 11. 2010

Čím začít hodnocení letošního ročníku? Ti z vás, kteří jste se během léta a podzimu byli projít či proběhnout v útěchovských lesích a viděli tam tu pohromu, jistě chápou, jaký kus práce se udělal, abychom mohli letošní závody uspořádat.

Naše poděkování patří především lesníkům ze Školního a lesního podniku ve Křtinách, kteří nám vyšli velmi vstříc při odklízení kalamity, která téměř zrušila 80 % našich tratí. Nakonec se nám však podařilo tratě připravit, znovu označit a závod se tedy uskutečnil. Jak si můžete ve výsledkové listině najít, tak letos startovalo téměř 200 závodníků z více jak 20 oddílů. Určitě tomu přispělo i nádherné počasí, které jsme letos měli.

Další velké poděkování patří všem našim sponzorům, bez jejichž pomoci bychom závod nemohli propagovat a připravit ceny pro vítěze. Věřím, že všichni zůstanou našimi partnery i pro další ročníky.

Závěrečné poděkování patří všem dobrovolným organizátorům, rozhodčím, kontrolám, no prostě všem, bez jejichž pomoci „to prostě nejde“!

Do příštích ročníků budeme zvažovat posun termínu závodu do měsíce října, ovšem s ohledem na ostatní závody jiných oddílů. Rovněž se pokusíme zlepšit organizaci celého závodu, např. zrychlit vyhlašování výsledků především u dětských kategorií. Oceníme, když nám napíšete vaše postřehy a náměty ke zlepšení.

Sportu zdar a lyžování zvlášť.

O. Dušek zpět

Odkazy na fotografie ze závodů:

Trénink od 18:00 v hale

Od středy 5. října budou tréninky v tenisové hale od 18:00 do 19:00 hodin.

Odkaz na FB

Najdete nás také na facebooku fb.me/tjstart.cz.


© 2009 - 2022 Lyžařský oddíl TJ Start Brno | Poslední aktualizace 19. 5. 2023 | mapa stránek | Zodpovídá: majlo.cz |