Zhodnocení 53. ročníku Útěchovskými lesy

Neděle 6. 11. 2022

Docela pěkné počasí (rozuměj jako že nepršelo, nemrzlo, nesněžilo, trakaře nepadaly fotografie apod.), 187 závodníků z celého světa, na dvě desítky organizátorů, mnoho diváků, trenérů, fotografů a známých, se sešlo v tradičním čase, na tradičním místě, a to v Útěchově. O přípravě závodu jsem už psal, a tak je možné jen stručně věcně konstatovat, že tratě byly, a nebojím se neskromně napsat, dokonale připraveny, vymeteny, označeny, organizace a průběh od prezentace až po vyhlášení téměř bez chybičky klapalo, no a těch pár mini maličkostí a zmatků, to už k životu, resp. našemu závodu tak nějak fotografie patří. Důležité pro nás bylo a je, že všichni závodníci se do cíle dostali, vítězové oceněni byli, a my tak spokojeni také byli.

Novinky, které vnímaví závodníci a jejich doprovody mohli zaznamenat – prezentace se jmény na velkoplošné obrazovce (no, tedy přesněji LCD televizoru značky Philips), Pólova trojnožka, účast profesionálních fotografů, a tak by se mohlo pokračovat.

Je mi ctí a potěšením u toho všeho být, setkávat se s kamarády vousatými, oholenými i prostovlasými, s holkami, jež některé již babičkami jsou, přáteli a známými. Ta fotografie úleva a slast po závodě, když se všechno poklidí a v klubovně se zasedne, opravdu si oddechne a řekne si, jo, zase se nám to podařilo. Ty hodiny dřiny v lese, kreativita a příprava podkladů u PC, hafo mejlů a telefonátů se sponzory, podporovateli ... kdo nezažil, neví. Věřte, nevěřte, teda určitě věřte, nejde to samo a rychle, ale jde to. Díky všem sponzorům, lesákům, panu správci areálu, kamarádům, podporovatelům, všem co ruku či koruny, tipy a náměty k akci naší přiložili.

Olda zpět

Související odkazy:

Trénink od 18:00 venku

Nyní tréninky probíhají venku od 18:00 do 19:00 hodin - sraz v šatně tenisové haly.

Odkaz na FB

Najdete nás také na facebooku fb.me/tjstart.cz.


2009 - 2024 Lyžařský oddíl TJ Start Brno | Poslední aktualizace 8. 5. 2024 | Zodpovídá: majlo.cz |