46. ročník Útěchovskými lesy - zhodnocení

Sobota 7. 11. 2015

...tak, a už je za námi 46. ročník našeho závodu - Běhu útěchovskými lesy. fotografie Letošní ročník byl opět zajímavý, protože během celého závodu celkem slušně a zodpovědně pršelo. Což však neodradilo téměř dvě stě závodníků všech kategorií - od prťat až po seniory. Letos premiérově měli všichni účastníci možnost využít krásných prostor v novém sportovním areálu, šaten a toalet. Za což děkujeme správci areálu.

fotografie Tratě byly letos opět skvěle připraveny, což je hlavně a především zásluhou nás všech :-). Jen těch značek a šipek co jsme letos domalovali... Punc světové extratřídy v kvalitě tratí je především zásluha pracující čety našich veteránů, fotografie kteří v potu tváře, v pátečním krásném počasí, obešli všechny tratě a svými silným pažemi (a hráběmi) odstranili několik set kilogramů spadlého listí. Přiložená fotografie zcela jasně a názorně ukazuje příklad, jak trať vypadala před a po jejich práci.

fotografie Opět a tradičně nemůžeme opomenout poděkovat za podporu našim dlouholetým partnerům, sponzorům a kamarádům, kteří nám finančně, mentálně i fyzicky pomohli celou akci zorganizovat. Martička, obec Útěchov, ŠLP Křtiny a další a další.

Jsme si vědomi, že do dalších ročníků máme co zdokonalovat. Drobné chybičky se objevily, a tak chuť a motivaci ku dalšímu zlepšování máme. fotografie Těším se na vás i příští rok.

Překvapením letošního ročníku byl start pana Vladimíra Školudíka v kategorii Muži nad 50. Tento nenápadný borec se nápadně podobal našemu předsedovi a obsadil skvělé, obdivuhodné a úžasné 3. místo v uvedené kategorii. Já osobně před ním hluboce smekám a obdivuji jej!

Olda zpět

Odkazy:

Akci podporují:

logo logo logo logo logo logo

Trénink od 18:00 v hale

Od středy 4. října budou tréninky v tenisové hale od 18:00 do 19:00 hodin.

Odkaz na FB

Najdete nás také na facebooku fb.me/tjstart.cz.

2009 - 2024 Lyžařský oddíl TJ Start Brno | Poslední aktualizace 18. 1. 2024 | Zodpovídá: majlo.cz |