Útěchovský předsilvestr

Čtvrtek 29. 12. 2022

A jak se krásnou a opakování hodnou tradicí dávno již stalo, krásné předsilvestrovské setkání krásných členů, kamarádů, příznivců a rodinných příslušníků se opět krátce fotografie před koncem roku v klubovně naší krásné útěchovské opět uskutečnilo.

Stoly se prohýbaly dobrotami přinesenými, mnohdy vlastnoručně vyrobenými... například skvělá Mildova paštika prý vůbec z pejska nebyla, skvělé Zdenčiny chlebíčky, pomazánky, cukrovinky a víno doktorovic... no prostě bohatá tabule opět to byla.

A pak to povídání, vzpomínání, historky, vtipy slušné i ty lepší, dobrá nálada, fotografie zábava a sranda, to vše již mnoho let k našemu předsilvestrovskému posezení patří.

Milda se ukázal jako nejen zdatný paštikový kuchař, ale i jako zdatný ajtý programovač a na klubovním televizoru nám zařídil projekci fotografií z činnosti našeho oddílu. A tak jsme viděli vzpomínková fota ze všech možných akcí, soustředění, závodů, oslav a setkání. Veselo přitom pochopitelně bylo, vzpomínalo se a dobře se bavilo.

Společné foto se pořídilo, do roku nového popřálo a s většinou osazenstva se zase potkáme na našem rovněž tak tradičním Novoročním běhu, který se zcela nečekaně uskuteční přesně na Nový rok, kdy snad početná skupina běžců v 11 hodin odstartuje na Běh kolem Lesné.