Útěchovský Mikuláš

Sobota 3. 12. 2022

Ač dítka naše kdys nám slíbila, ba co více, sama navrhla, že se v budoucnu zhostí rolí Mikuláše, Čerta i Anděla, ukázalo se, že zřejmě covid to způsobil, že onen slib dodržen nebyl, a tak letošní Mikuláš byl zcela mimořádně bez oné trojice.

Ještě před srazem členů jsme trošku přizdobili naši klubovnu, nové nástěnné obrazce na stěny připevnili, další lyže velmi pěkně dyzajnově na zeď umístili, no prostě zase jsme v kráse klubovny dále či výše se poposunuli.

No a nakonec, nepřišel Japonec a ani MČA, ale, v klubovně naší krásné, sešlo se nás devět a nejmladšímu dítěti bylo 43 let. Poseděli jsme, pokecali, dobrůtky vlastní ochutnali, zavzpomínali a příjemné odpoledne tak zažili. Novými a moderními a dokonce samospouštěcími technologiemi jsme se i vyfotografovali.

Snad příští rok nás více bude a snad třeba přijdou... ti tři.

fotografie fotografie fotografie fotografie