Soustředění pod Drátníkem

Velká a početná skupina lyžařů, cyklistů, volejbalistů, hokejistů a šachistů (jmenovitě 10 dospěláků a 8 nezletilců) fotografie dorazila v sobotu 19. 8. do srdce Vysočiny, do Blatin, do krásného penzionu Pod Drátníkem se zvoucího. Protože se všichni dobře známe, tak témat ku povídání i hrám společným vždy mnoho bylo.

Trasy jednotlivých etap jsou velmi názorně, ba až téměř velmi detailně zřejmé z přiložených tachogramů. fotografie Denní porce kilometrů a promilí alkoholu ve zvlněném terénu byly přiměřené a pro všechny zvládnutelné. No a tradiční večerní hry dětí i dospělých byly jako vždy veselé, uvolněné a tělo i ducha povzbudivé.

Tentokrát nebudeme naše příznivce a čtenáře stránek našich zatěžovat podrobným denním zpravodajstvím, ale uvádíme jen zábavné výroky, které ku zaznamenání vhodnými jsou: fotografie

 • Pokyn matky dítěti před vjezdem na státní silnici:
  "Jeď anebo zůstaň stát!"
 • Otázka z Activit: "Jak se jmenuje osoba jezdící na vozíčku?"
  Odpověď: "Bezdomovec".
 • Otázka z Activit: "Kam jdou děti v šesti letech, po ukončení školky?"
  Odpověď: "Na gymnázium!“
 • Foto motorové pily (vypadající jako řasenka) ze hry Activity je přiloženo.
 • Otázka z vědomostní soutěže – spojení slov, která mají stejný význam s vymyšleným slovem. Oním slovem bylo "Dacia" – poměrně hodně nesmyslná odpověď "Maďarsko". Ale protože otázku, resp. slovo použil neznalec, který se svojí fotografie automobilovou neznalostí již v minulosti proslavil, tak pohotový odpovídač správně zvolil Maďarsko, i když my ostatní jasně víme, že šlo o Rumunsko.
Určitě by se dalo vzpomenout i na další zábavné historky a okamžiky, ale po tolika ujetých kilometro-promilích to opravdu nedokážu. Celkově lze konstatovat, že se toto soustředění velmi podařilo, nakonec i počasí nám přálo, ubytování, strava a příroda krásnými byly, takže někdy zase možná či snad Pod Drátník zavítáme zas.

Olda zpět

Záznam cyklistických tras

fotografie fotografie fotografie
fotografie fotografie fotografie

Související odkazy:

Trénink od 18:00 venku

Nyní tréninky probíhají venku od 18:00 do 19:00 hodin - sraz v šatně tenisové haly.


© 2009 - 2019 Lyžařský oddíl TJ Start Brno | Poslední aktualizace 27. 5. 2019 | mapa stránek | Zodpovídá: majlo.cz |