Soustředění pod Drátníkem

Velká a početná skupina lyžařů, cyklistů, volejbalistů, hokejistů a šachistů (jmenovitě 10 dospěláků a 8 nezletilců) dorazila v sobotu 19. 8. do srdce Vysočiny, do Blatin, do krásného penzionu Pod Drátníkem se zvoucího. Protože se všichni dobře známe, tak témat ku povídání i hrám společným vždy mnoho bylo.

Trasy jednotlivých etap jsou velmi názorně, ba až téměř velmi detailně zřejmé z přiložených tachogramů. Denní porce kilometrů a promilí alkoholu ve zvlněném terénu byly přiměřené a pro všechny zvládnutelné. No a tradiční večerní hry dětí i dospělých byly jako vždy veselé, uvolněné a tělo i ducha povzbudivé.

Tentokrát nebudeme naše příznivce a čtenáře stránek našich zatěžovat podrobným denním zpravodajstvím, ale uvádíme jen zábavné výroky, které ku zaznamenání vhodnými jsou:

 • Pokyn matky dítěti před vjezdem na státní silnici:
  "Jeď anebo zůstaň stát!"
 • Otázka z Activit: "Jak se jmenuje osoba jezdící na vozíčku?"
  Odpověď: "Bezdomovec".
 • Otázka z Activit: "Kam jdou děti v šesti letech, po ukončení školky?"
  Odpověď: "Na gymnázium!“
 • Foto motorové pily (vypadající jako řasenka) ze hry Activity je přiloženo.
 • Otázka z vědomostní soutěže – spojení slov, která mají stejný význam s vymyšleným slovem. Oním slovem bylo "Dacia" – poměrně hodně nesmyslná odpověď "Maďarsko". Ale protože otázku, resp. slovo použil neznalec, který se svojí automobilovou neznalostí již v minulosti proslavil, tak pohotový odpovídač správně zvolil Maďarsko, i když my ostatní jasně víme, že šlo o Rumunsko.
Určitě by se dalo vzpomenout i na další zábavné historky a okamžiky, ale po tolika ujetých kilometro-promilích to opravdu nedokážu. Celkově lze konstatovat, že se toto soustředění velmi podařilo, nakonec i počasí nám přálo, ubytování, strava a příroda krásnými byly, takže někdy zase možná či snad Pod Drátník zavítáme zas.

Olda zpět

Záznam cyklistických tras

fotografie fotografie fotografie
fotografie fotografie fotografie

Související odkazy:

Útěchovskými lesy

V sobotu 3. listopadu se koná 49. ročník tradičního přespolního běhu Útěchovskými lesy.
Těšíme se na Vaši účast.

Trénink od 18:00 v hale

Od října tréninky probíhají od 18:00 do 19:00 hodin v tenisové hale.


© 2009 - 2018 Lyžařský oddíl TJ Start Brno | Poslední aktualizace 28. 9. 2018 | mapa stránek | Zodpovídá: majlo.cz |