Příprava 54. ročníku našeho závodu

Sobota 7. 10. 2023

Léto, dle kalendáře, již skončilo, dle počasí však nikoliv, což umožnilo několika členům našeho oddílu vydat se do útěchovských lesů čistit, upravovat, značit, vysekávat aneb připravovat závodní tratě. Podařilo se nám namalovat 67 nebo 84 nových značek všech možných barev. Například červenou, modrou, zelenou, žlutou, oranžovou, růžovou, bílou... Ze stezek, pěšin a cest lesních se větve, stromy a ostružiní odklidilo, v klubovně se podklady pro rozhodčí připravily, ceny pro vítěze do tašek nachystaly, stopky jsme zkontrolovali, natáhli... No prostě zase spousta práce, času a nadšení nás pořadatelů těšících se na závod náš. Jináč by to totiž ani nešlo.
A protože nejen prací je člověk živ, musí mj. občas i jíst, tak jsme jedné soboty (přesněji 7/10) využili možnosti degustace dobrot před sportovním areálem připravovaných. Což nám všem docela bodlo, a protože Za Sedmero už není a větve tam prodejnu potravin připravují, na baštu bohužel budeme v budoucnu muset až do Sobul jezdívat. Holt nová doba, asi...

fotografie fotografie fotografie
fotografie fotografie