Příprava klubovny na Útěchově

Pátek 23. 10. 2015

Po dlouhých týdnech, kdy jsme se se slzami v očích rozloučili s naší bývalou romantickou a dřevěnou chatou, fotografie jsme si konečně vytvořili nové zázemí pro naše tréninky ve světoznámém vysokohorském středisku na Útěchově.
fotografie Spojením nespočtu šikovných rukou, nohou i hlav vznikla klubovna, ve které proslulí dyzajnéři vtipně spojili historii, současnost i budoucnost v esteticky velmi zdařilou kompozici. Během oněch dlouhých týdnů členové našeho oddílu brousili fotografie a pak natírali, jiní zase nakupovali a montovali, další pak vrtali a spojovali, a tím nakonec vzniklo to, co vzniklo. Nová klubovna. Je nám jasné, že tato bude časem zútulněna drobnými a vkusnými detaily a doplňky, ale již dnes je plně funkční, vyhovující, milá a běžnými prostředky omyvatelná.

fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Milan zpět