Nový člen našeho oddílu

Sobota 24. 09. 2022

S potěšením a nadšením informujeme širokou veřejnost, že početní stav našeho oddílu se rozrostl o dalšího člena. Jmenuje se Adam a přišel na svět 24. září 2022. Je to pořádný chlapisko, posuďte sami – výška ihned po narození 51 cm a k tomu krásná lyžařská váha 3 700 gr. Tuším, že brzy z něj vyroste zdatný sportovec, lyžař-běžec a člen, a možná dokonce i funkcionář (po tátovi Jondovi) oddílu našeho.

Jeho příchod jsme pochopitelně řádně a po lyžařsku oslavili, na zdraví šťastným rodičům i Adamovi připili, veselé písně zapěli a nebyli bychom to my, kdybychom si i trochu při oslavě nezasportovali. A tak Adame SKOL a vítej mezi námi!

fotografie fotografie fotografie
fotografie fotografie