Mikuláš nepřišel

Sobota 4. 12. 2021

Bohužel letos postihla epidemiologická situace i tu slavnou trojku – Mikuláše, Anděla a hlavně čerta, který se prý v pekle musel potit, páč ho kromě ztráty chuti a čichu, a kašle zachvátila i vysoká horečka, cca 50 °C, kterou prý neměl posledních 258 let.

Zpráva o onemocnění se potrubní poštou dostala i ke většině našich členů, kteří následně usoudili, že není nutné v Útěchově ve smluvený den býti, a tak raději v teple domovů zůstali a důsledná protiepidemiologická opatření dodržovali. Někteří prý i dvakrát.

V klubovně jsme se tak sešli v počtu skromném, vedli jsme debaty moudré a pak k domovům jsme se odebrali, aniž bychom dárky a mikulášsky moudrým slovem obdařeni byli.

Nu což, snad přijdou příští rok, kdy snad ten virus definitivně chcípne anebo si na nás zvykne.