Pozvánka na Mikuláše oddílového běžecko-lyžařského

Neděle 14. 11. 2021

Pakliže nám pánové nahoře dovolí, tak v sobotu 4. prosince přijde do naší útěchovské Mikuláš klubovny Mikuláš a nějak tuším, až se skoro bojím, že i čert. Ale i Anděl (doufám), abych se ani já báti nemusel.

Členové a přátelé oddílu našeho jsou tímto srdečně zváni. Jak to tak vypadá, tak letos zřejmě tělocvična zůstane z hygienicko-bezpečnostně covídkových opatření zavřena, a tak děcka si venku hráti a těšiti se budou moci, dospěláci v klubovně čekati budou na ty tři, co snad zase za námi přijdou. Zahájení, tedy sraz nás všech, je v 15 hodin. No a až se setmí, děcka se venku vyřádí, neřku-li zklidní, tak pak, možná, asi, snad, pravděpodobně, TO přijde :-).

Olda zpět

Na Útěchově Mikuláš

V sobotu 4. prosince v 15 hodin se přijde podívat na Útěchov Mikuláš!

Silvestr na Útěchově

Oslava silvestra v útěchovské klubovně v sobotu 29. prosince od 16 hodin

Trénink od 18:00 v hale

Pozor změna!
Od středy 6. října budou tréninky v tenisové hale od 18:00 do 19:00 hodin.

Odkaz na FB

Najdete nás také na facebooku.

© 2009 - 2021 Lyžařský oddíl TJ Start Brno | Poslední aktualizace 21. 11. 2021 | mapa stránek | Zodpovídá: majlo.cz |