Klubovna v Útěchově - zkolaudováno

Pondělí 26. 10. 2015

V sobotu 24. 10. 15 v dopoledních hodinách, za krásného počasí proběhla krásná brigáda - úprava našich závodních tratí. fotografie Po rychlém a stručném obědě v místním hostinci, jsme se přesunuli na základnu, do sportovního areálu. Zde pak proběhla avizovaná a všemi očekáváná kolaudace naší krásné nové klubovny. Kolaudace by se dala nazvat i jako zatěžkávací zkouška či zátěžový test klubovny. fotografie Z přiložených fotografií je patrné, že každý člen oddílu, či jeho fanoušek, měl dostatek místa u stolu, dostatek jídla a pití i dostatek dobré nálady. Během odpoledne se tu vystřídalo okolo 40 lidí, což je pěkné číslo, které organizátory potěšilo. Tento náš nový prostor (neplést s časopisem Nový prostor) pochopitelně nemůže atmosférou, uspořádáním, vůní fotografie atd. nahradit naši starou chatu, ale je tu nová doba, staré ustoupilo novému a tak se pokusíme, aby tato nová klubovna brzy dýchala stejně příznivou a milou atmosférou jako chata naše bývalá. Další setkání je plánováno na sobotu 7. 11. 2015, kdy pořádáme náš tradiční běh, na který vás všechny rovněž zveme.

Milan zpět

... další dokumentaci najdete ve fotoalbu.

A jak to začalo?