Setkání a oslava narozenin členek oddílu našeho

Sobota 8. 4. 2023

Dny velikonoční, samy o sobě již tak dostatečně sváteční a oslavné, jsme si posunuli fotografie ještě výše, aneb zpestřili jsme si je sami půvabnou oslavou narozenin, a to hnedle dvou členek, oddílu našeho lyžařského. Ač ony členky dvě, stále mladistvé, a to na těle i duchu jsou, tak i jim léta přibývajó, byť viditelná na nich nikterak nejsou. Fakt, díval jsem se, dvakrát.

V komorní atmosféře klubovny naší útěchovské, několika lyžníky obsazené, se tak fotografie ono setkání oslavné, odpoledne v sobotu 8. dubna, uskutečňuje. A při popíjení čaje čerstvě uvařeného, kávy rovněž čerstvě připravené, limonád a nápojů jiných a také při konzumaci dobrůtek vlastních i nakoupených, pogratulovalo se oběma oslavenkyním, děvčatům našim oblíbeným, Saši a Káti.

Naše povídání bylo výjimečně naprosto apolitické, a tak proto veselé a zábavné fotografie bylo, navíc Mildovým nápadem sqělým, podpořeno bylo. V jeho ÍTé mysli (čti v ajťáckém myšlení) nápad úžasný se zrodil a na televizoru klubovním, přes notbuk jeho, promítání fotek ze stránek oddílu našeho, spuštěno v to odpoledne bylo.

Setkání bylo tradičně zábavné a poutavé, netřeba dodávat, že tomu s námi vždy tak bylo a je. V časném večeru, po pečlivém úklidu klubovny, jsme se dolů, do polí černých, autem velkým svezli. Mužská část týmu oslavenkyň a pouze jedna oslavenkyně, pojala nápad prodloužit ony oslavné okamžiky, a tak do černopolní Prádelny zašla, fotografie sedla a nápoje nízkoalkoholické, konzumovala. A protože jsme se toho nebáli, po půlnoci hostinskou ku stolu přizvali, vášnivě pak všichni diskutovali, a ještě před rozbřeskem jsme se všichni domů dostali. Myslím tedy.

Je fajn, že se mnoho let všichni známe, že spoustu zážitků společných tak máme, no a tak témata veselá vždy ku povídání máme.