Hodnocení závodu Útěchovskými lesy – memoriál Poldy Umláška

Pátek 11. 11. 2011

... tak máme za sebou další ročník našeho tradičního závodu, běhu Útěchovskými Lesy. Letos to byl už 42. ročník. V čem byl jiný, lepší, horší? fotografie

Dříve než odpovíme, poděkujeme a pochválíme všechny spřátelené firmy, které nám věnovaly finanční prostředky na propagaci, zviditelnění závodu a věcné ceny pro vítěze. Také děkujeme ŠLP Křtiny, který nám umožnil závodit v jejich lese. Další dík patří nám všem, kteří jsme s barvami a hráběmi několik měsíců po lese chodili, stromy značili, větve padlých stromů odstraňovali, dále pak cesty, stezky a pěšiny hrabali a upravovali. No a v neposlední řadě si zaslouží poděkování všichni bývalí členové našeho oddílu, s jejichž pomocí jsme opět mohli obsadit všechny stanoviště rozhodčích a kontrol a od kterých jsme se zase něco nového z této oblasti přiučili.

Letos jsme připravili novou organizaci prezentace, což jistě pomohlo k hladšímu průběhu registrace všech závodníků, následnému vyhodnocování jednotlivých závodů a rychlejšímu vyhlašování výsledků. Starty jednotlivých kategorií letos probíhaly s větším časovým odstupem, takže pak v cíli nedocházelo ke zmatkům při doběhu více závodníků z různých kategorií. To vše, si myslíme, bylo lepší jak v uplynulých ročnících.

No a v čem tedy máme ještě mezery? Do příště se pokusíme lépe označit trať 600 metrů a trať 1200 m musíme trošku prodloužit, tzn. nově označit. Dále si dáme větší pozor, aby nedošlo k nepřesnostem ve vyhlašování nejúspěšnějších závodníků, kdy se nám letos „podařilo“ některé přesunout do jiné věkové kategorie.

Věříme, že letošní účast 155 závodníků bude příští rok překonána, a jsme přesvědčeni, že ten příští ročník bude zase o kousek lepší než ten letošní...

Sportu zdar a běžeckému lyžování zvlášť

Olda zpět

Trénink od 18:00 v hale

Od středy 5. října budou tréninky v tenisové hale od 18:00 do 19:00 hodin.

Odkaz na FB

Najdete nás také na facebooku fb.me/tjstart.cz.


© 2009 - 2022 Lyžařský oddíl TJ Start Brno | Poslední aktualizace 19. 5. 2023 | mapa stránek | Zodpovídá: majlo.cz |